Як розпочати

Насамперед, вкажіть яку інформацію ви хочете дізнатися про своїх предків: Перш за все, будь-ласка, вкажіть, як саме ви хочете дізнатися про своїх предків. Шукаючи запитувану інформацію, ми проконсультуємо з багатьма документами, зокрема парафіяльними регістрами, часто в різних архівах по всій території України, де можуть бути збережені ваші предки.

Щоб знайти необхідні документи, ми повинні знати точні прізвище, ім’я, дату й місце народження або смерть вашого предка, а також релігійну приналежність. Пам’ятайте, що чим більше інформації ви надасте, тим більша ймовірність того, що наш пошук в українських архівах буде вдалим. Адже в одній області може бути два і більше населених пунктів з однаковими або схожими назвами, в яких можуть мешкати кілька людей з однаковими іменами та прізвищами.

Крім цього, є ймовірність того, що ваші предки могли змінити своє прізвище після приїзду в Америку чи Канаду.

Тому, будь ласка, будьте обережні у написанні прізвища предка та його місця народження або смерті. Ви маєте бути впевненими у тому, що правильно вказали персональні дані ваших предків.

Увага: якщо ви або будь-які дослідники від вашого імені вже проводили архівні дослідження, розкажіть нам про це. Це потрібно для того, щоб ми не повторювали ваші дослідження, тим самим заощаджуючи вам час та гроші.

Вивчення родоводу: як воно відбувається?

Генеалогічні дослідження – це масштабна операція, яка має на меті вивчити історію вашої родини та визначити ступінь взаємозв’язку між членами сім’ї.

Сервіс складається з 4 етапів:

1. Вступна перевірка інформації та визначення можливостей виконувати пошук;


2. Підготовка персоналізованої пропозиції, а також орієнтовний бюджет та план досліджень. Оплата завдатку;


3. Виконання генеалогічного дослідження. Аналіз зібраних архівних матеріалів;

4. Звіт про виконану роботу, які засвідчують копії документів.